Array ( [app] => start [menu] => [page] => 90 [name] => Zespół ) Fryzjer - Studio Fryzur i Kosmetyki - HairStudio - Opole
Oferta Produkty Partnerzy Galeria O nas Zespół Kontakt
Zespół

 

 

 


 

Aneta Machnik

Zawodowy mistrz fryzjerstwa, stylistka fryzur, instruktor. Z natury osoba niecierpliwa, dlatego lubi swój zawód , w którym na efekty nie trzeba długo czekać. Kreatywna i ambitna, tytułowana licznymi dyplomami i certyfikatami w zakresie strzyżeń, koloryzacji i stylizacji fryzur.

Wojciech Berestecki

Wojtek to przede wszystkim kreatywny stylista oraz technik fryzur. Swoją pracę traktuje jak sztukę. Miły i opanowany. Uważa, że pośpiech jest złym doradcą, dlatego też każdą z fryzur wykonuje z należytą starannością. Ceni estetykę pracy, co przekłada na końcowy efekt wykonywanej usługi. Wykształcony w wielu kierunkach studiów, także poza dziedziną fryzjerstwa.  

Patrycja Krupiak

Młoda i ambitna fryzjerka. Fryzjerstwo dla niej to nie tylko wykonywany zawód ale również jej wielka pasja. Lubi pracowac z ludzmi. Każdy klient to nowe wyzwanie i motywacja do dalszego szkolenia się i poszerzania wiedzy.


 

Sabina Wieczorek

Młoda, skromna i zawsze uśmiechnięta fryzjerka. Posiada własny styl strzyżenia, oraz ogromne wyczucie stylu i estetyki. Spokój oraz skupienie podczas pracy pozwalają jej zdobyć zaufanie klientów. Stawia na rozwój, dlatego wyznacza sobie nowe cele i je realizuje. Największą satysfakcję sprawiają jej upięcia i koki, w które wkłada wiele twórczej inwencji, dlatego są niepowtarzalne.

 

 

 

 

 

Julita Hurczak

Stylistka paznokci. Przygodę ze swoim zawodem zaczęła 10 lat temu. Takie metody jak akryl, czy żel nie sa jej obce. Ukończyła szkolenia oganizowane przez wiele firm kosmetycznych. Cały czas poszerza swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Liczy się dla niej najwyższa jakość wykonywanej usługi. Praca jest jej pasją, ale największą satysfakcją zadowolona, uśmiechnięta klientka.

 

 

 

 

 

 


ul. Ozimska 157A
45-309 Opole
tel: 77 46 46 993
e-mail: hairstudio@interia.pl
OfertaProduktyPartnerzyGaleriaO nasZespółKontakt
  
Akceptujemy płatności kartą

Wszelkie prawa zastrzeżone ©copyright's przez hairstudio.opole.pl 2014