Array ( [app] => start [menu] => [page] => 89 [name] => onas ) Fryzjer - Studio Fryzur i Kosmetyki - HairStudio - Opole
Oferta Produkty Partnerzy Galeria O nas Zespół Kontakt
O nas

O nas

 

Hair Studio jest profesjonalnym salonem fryzjersko - kosmetycznym, który powstał z intencją stworzenia miejsca, gdzie sen o zdrowych włosach i pieknie wyglądającej skórze przerodzi się w rzeczywistość.

Stworzyliśmy komfortowy salon o kompleksowej obsłudze oraz niepowtarzalnym klimacie. Profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki oraz nowoczesny sprzęt sprawią, że nie wyjdziesz od nas niezauważona.

W Hair Studio pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach takich firm jak: JOICO, SHISEIDO, MATRIX, ALESSANDRO, JEAN D'ARCEL, REVITALSH.

Nasi fryzjerzy i kosmetolog regularnie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i warsztaty z najlepszymi mistrzami, potwierdzone licznymi dyplomami oraz certyfikatami.

W naszym salonie panuje miła atmosfera. Każdy klient może liczyć na ciepłą i profesjonalną obsługę, przy filiżance kawy lub herbaty. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom pogłębiamy zakres naszych usług, zarówno fryzjerskich jak i kosmetycznych. Naszym celem jest zadowolony klient.

 

"Kreuj siebie w profesjonalnym wykonaniu..."

 
 

ul. Ozimska 157A
45-309 Opole
tel: 77 46 46 993
e-mail: hairstudio@interia.pl
OfertaProduktyPartnerzyGaleriaO nasZespółKontakt
  
Akceptujemy płatności kartą

Wszelkie prawa zastrzeżone ©copyright's przez hairstudio.opole.pl 2014