Array ( [app] => start [menu] => [page] => 87 [name] => Produkty [prod] => 21 ) Fryzjer - Studio Fryzur i Kosmetyki - HairStudio - Opole
Oferta Produkty Partnerzy Galeria O nas Zespół Kontakt
Produkty

FryzjerstwoJOICOŸ należy do Grupy Shiseido i jest wiodącą oraz profesjonalną marką pielęgnującą włosy.

Reprezentowana jest w ponad 60 krajach.

JOICOŸ wykorzystuje składniki najwyższej jakości oferując produkty, które gwarantują zdrowie Twoim włosom!

Jak wiadomo dla Shiseido piękno to nie tylko dobry wygląd, ale zaangażowanie na rzecz szeroko rozumianego dobrego samopoczucia. Filozofia Shiseido opiera się na przekazanych przez Konfucjusza naukach, według których wszystko, co ziemskie zamyka się w równowadze. Zgodnie z nimi nie istnieje zewnętrzne piękno w oderwaniu od wewnętrznej harmonii.
Nasza współpraca z Shiseido dała nam możliwość zaawansowanych badań i rozwoju. Oprócz unikalnych formuł i technologii zastosowanych w kosmetykach JOICOŸ przyczyniamy się również do "Sztuki Fryzjerstwa".

Misja JOICOŸ zawsze była przejrzysta i niezmienna: pomagać stylistom w osiąganiu doskonałej kondycji włosów.

Unikalne połączenie najnowocześniejszej technologii, innowacyjnych produktów i profesjonalnej edukacji oraz przestrzeganie zasad etyki stawia markę JOICOŸ na pozycji lidera w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji.

JOICOŸ WYZNACZA STANDARDY!

Od zawsze przodując w świecie mody i nowatorstwa oraz korzystając z kreatywnych umiejętności naszych stylistów i nowoczesnej technologii, dostarczamy naszym Klientom innowacyjne produkty i usługi, które zapewniają doskonałą pielęgnację włosów i niezrównane rezultaty, gdyż w JOICOŸ zachodzi korelacja między pięknem a nauką!

ul. Ozimska 157A
45-309 Opole
tel: 77 46 46 993
e-mail: hairstudio@interia.pl
OfertaProduktyPartnerzyGaleriaO nasZespółKontakt
  
Akceptujemy płatności kartą

Wszelkie prawa zastrzeżone ©copyright's przez hairstudio.opole.pl 2014